۵۶.با هم پیر شیم؟!

خوب به سلامتی ۴شنبه ‌ست و بوی آخر هفته میاد! هورادیروز نقشه‌های شیطانی من عملی‌ شد، هم اینکه با همکارم برم خونه، هم این که اون دوستمون که محل کارش به ما نزدیکه وقتی‌ بعد از کارش میاد خونه ما، صورت منو صیقل بده! و هم اینکه جایی نریم!!! شیطانخوب گفتم که من آرایشگاه نمیرم، کلا جایی که خانوم زیاد باشه به دلیل اینکه بحث‌ها به نظر من یکم چندش می‌شه دوس ندارم برم. ابروهمه کارامونم که خودمون می‌کنیم. دیروز نینا که اومد خودمو ول کردم رو تخت و با بین جملاتی قصار و تهییج و ترغیب، ساکتایشون رو دعوت کردم صورت منو تبدیل به محل پاتیناژ مورچه‌ها کنن! واقعا راس میگن فلانی‌ دستش نمیدونم سنگین یا سبکه، من جیغ جیغو هیچی‌ نفهمیدما، یعنی‌ تو بگو یه اپسیلون درد! بعد میگه زیاد خوش خوشانت نشه، پاشو دیگه! رفتم جلو آینه دیدم به‌‌ به‌‌، بنازم قلم نقّاش طبیعت را!!!! زبان

 

بچه‌ها ساعت ۹ میخواستن برن سینما چک رو ببینن، منم که دیده بودمش. ۸ که بچه‌ها میرفتن به گیو زنگ زدم که حالا تو بیا اینجا، فکر می‌کنیم کجا بریم بعدش.دروغگو اومد و منم از حموم اومده بودم کیک شیر کاکائو زدیم، تا من موهامو خشک کنم اون رفت باز سراغ کولر که چند روز خنک نمیکرد و دیده بود یه چیزیش خرابه که برد درست کنه. الان کولر ما بی‌ آب کار میکنه، شمایی که کولر گازی دارینو از سرما مورمورتون میشه، آیا الان خوب بهتون عذاب وجدان دادم؟!نگران باز گیو رفت سراغ پازل، منم نت و کنارش نم نم آماده شدن که دیگه ۹.۵ رفتیم پارک. یه دوست داریم وکیله، خیلی‌ دوس داشتم بیاد راجع به مشکل یکی‌ از دوستای وبلاگی باهاش مشورت کنم که شکر خدا اومدو یه راهکارهایی داد، سوالهائی که پرسید همه رو جواب دادم ، میگفت تو این جزئیات رو از کجا میدونی‌، گفتم دوست ۶،۷ سالمه ها! زبانحالا اون میگفت یه جلسه بگو بیاد ببینمش، اصلا بگو بیاد یه شب همینجا، که تو دلم می‌گفتم من خودمم ندیدمش هپی جان!خنده

 

میدونی‌ این که اینقدر حواست به من هست که نمیذاری آب تو دلم تکون بخوره وقتی‌ با توام، درسته یه وقتایی معذبم میکنه منی‌ که اینقدر ادعای استقلال دارم، ولی‌ دلم غنج میره واسه همین چیزا.قلب پوریا ۲ ماه پیش بهم گفت بیا مهرسا برو پیر شو باهاش!! اول نفهمیدم چی‌ گفت، بهم یادآوری کرد که مگه یادت نیست اومدی رو والت نوشتی :

I want to grow old with someone, I know I won't!!!

اینم اون someone حالا برو grow old کن باهاش.خیال باطل  هی‌ تو! یعنی‌ ما با هم پیر میشیم؟متفکر

  اینو خیلی دوس داشتم٬ ایمیل شده برام:

طنز/ تفاوت اعتصاب یک زن انگلیسی و فرانسوی با زن ایرانی27 طنز - یک زن انگلیسی، یک زن فرانسوی و یک زن ایرانی با هم قرار می گذارند که اعتصاب کنند و کارهای خانه را انجام ندهند تا شوهران آنها ادب شوند و در رفتار خود تجدید نظر کنند و بعد از یک هفته نتیجه کار را به یکدیگر بگویند.

 یک هفته بعد؛ جلسه زنان برای ارائه نتایج اعتصاب:

زن فرانسوی:

«به شوهرم گفتم که من دیگه خسته شدم بنابراین نه نظافت منزل، نه آشپزی، نه اتو و نه … خلاصه از اینجور کارا دیگه بریدم. خودت یه فکری بکن من که دیگه نیستم یعنی بریدم!»

روز بعد خبری نشد، روز بعدش هم همینطور.

روز سوم اوضاع عوض شد، شوهرم صبحانه را درست کرده بود و آورد در اتاق رختحواب. من هم خودم را به خواب زدم تا سینی صبحانه را گذاشت و رفت. بعد هم شب با یک کادو به خانه آمد و زندگی مان کلا تغییر کرد...قرار شد کارهای خانه را با هم انجام دهیم.

 زن انگلیسی:

من هم مثل تو. همین حرف ها را با جیغ و فریاد گفتم و رفتم توی اتاقم.

روز اول و دوم خبری نشد ولی روز سوم دیدم شوهرم با گل به خانه آمده و چیزهایی که مدت ها بود از او می خواستم برایم خریده. شام به رستوران دعوتم کرد. صبح روز بعد هم خانه را شخصا تمیز کرد و گفت: کاری نداری عزیزم؟ و بعد از اینکه صبحانه را برایم آورد، به سر کار رفت.

  زن ایرانی:

من هم عین شما همین حرف ها را زدم و با تهدید سر شوهرم فریاد کشیدم که دیگر خسته شدم.

اما روز اول چیزی ندیدم.

روز دوم هم چیزی ندیدم.

روز سوم هم چیزی ندیدم.

شکر خدا روز چهارم کمی توانستم با چشم چپم ببینم!

قهقهه

/ 8 نظر / 2 بازدید
هبه رضوی

دیگه منم داشت حوصله ام سر میرفت این هفته خیلی کند بود خدا رو شکر شد چخارشنبه [هورا]

مهسا

سلام مهرساي عزيز من امروز با وبلاگت آشنا شدم و همشو از صبح خوندم تموم شد(خوب چيكار كنم امروز سر كار خبري نيست)خيلي از مستقل بودنت خوشم اومد و كلي با زرنگ بودنت تو كاراي خونه حال كردم از اين به بعد هميشه مي خونمت اميدوارم خوشبخت و موفق باشي تو همه مراحل زندگيت عزيزم

سمان

واقعا مردای ایرانی در مواردی فاجعه میشن[گل]غذاها خوشمزه کوشن که دل ما رو اب کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ماچ]

نازنين

اي نامرددددددددددددددددددددد ديدي ايميلاتو وتسه من نمي فرستي[ناراحت][دلشکسته]

sara

سلاااااااااااااااام خوبی؟ من نبودم چق شلوغ شده اینجا......2-3رو باس وخ بذارم بیام همه این پستایی که غایب بودمو بخونم!![خجالت]

sara

[متفکر] عکسه پروفایل خودتی دیگه؟! خعععععععععععععلی شبیه زنداییمی...[مغرور][بغل]

باران بهاری

سلام با هم پیرنشید جوون بمونید خواهر ایییییییییییییییییییییییش[نیشخند]

آریانا

پیر شین؟ سخته رسیدن به جواب این سؤال! من ترجیح میدم در این باره سکوت کنم[ساکت]! راستی من عاشق پازلم، اگه حال داشتی یه عکس از طرح پازلت(عکس روجعبه ش) بذار[چشمک] باشد که این هوای مهرسا جان را داشتن ماندگار و ابدی باشد! درمورد وضع خانوما هم تقصیر خودمونه!